Redukční programy

Redukční programy ( obezita, nadváha, zeštíhlení) se zaměřují na snížení podkožního tuku v jednotlivých částech těla. Jsou tvořeny na každého klienta individuálně.

Význam estetický je, že řeší formování a zmenšení problémových partií.
Význam zdravotní řeší celkové zhubnutí, nadváhu i obezitu.

Prvotní je vstupní konzultace s důkladním rozborem stravovacích návyků, zdravotních komplikací a analýzi těla. K vyhodnocení množství tuku, vody a svalů využíváme diagnostické měření na In Body.

Komplexní program vždy obsahuje:

Lázeňské procedury,  cílí k aktivnímu hubnutí a správnému odtoku lymfy a tím dochází k odvodnění a ke splasknutí těla.Dochází k nastartování metabolických procesů, které mohou za naprostou většinu závažných zdravotních problémů (cukrovka, srdeční potíže, vysoký krevní tlak, poruchy žilního systému či lymfedémy).

Stravovací redukční plán, který není pouze omezením příjmu stravy, ale především zaměřený na výběr, nákup a přípravu potravin. Proto nedochází ke zbytečné ztrátě svalů, ale ke ztrátě objemového a vnitřního tuku.

 Nezabýváme se koktejlovými doplňkami stravy ani žádnými náhražkami potravy.
Kontrola pohybového stereotypu a doporučení správného pohybu vedoucího k hubnutí.


 

Přejít k procedurám
ico 2,5hodico 2500 Kč Objednat se

Komplexní lymfatická procedura

Procedura zaměřená na celkovou úlevu, zhubnutí, zeštíhlení, odvodnění. Celkový detox těla, po kterém se budete cítit jako znovuzrozeni. Velký zdravotní i estetický účinek. 

ico 20 000 Kč Objednat se

Redukční pobyt

Vaše tělo projde změnou, uleví se mu, nastartuje se. Vy se budete cítit zase dobře, lépe vypadat. My Vám k tomu pomůžeme!
 
- vstupní vyšetření: měření na In-body - rozbor těla, měření zdravotnívh hodnot - cukru, cholesterolu, kyseliny močové
 - set komplexních lymfatických procedur na redukci váhy a odvodnění - násvtěva každý týden jednou až dvakrát (8X komplexní lymfatická procedura na redukci váhy)
 - pokyny - zdravé stravování a týdenní startovací balíček s pohankou
 - plavání či vodní aerobic 5 vstupů