O nás

Představujeme Vám moderní brněnské lázeňské centrum ambulantního typu,  které má v současném zdravotním systému řadu předností. Přichází s komplexně propracovanými programy. Prokazatelné výsledky představují významnou součást v péči o své zdraví.

Při terapeutických procedurách využíváme nejmodernějších technologií a tradičních léčebných postupů, které obnovují jednotlivé funkce lidského těla. Příjemná atmosféra, odborný přístup a profesionalita zdravotnických pracovníků Vám napomůže k úvaze něco pro sebe a své zdraví udělat.

Specializujeme se na řešení odstranění bolestí zad a kloubů, posílení celkové imunity a detoxikaci organismu, odtučňovací kúry cílené na celkové zhubnutí, odstranění tuku z problematických partií, zpevnění postavy, posílení fyzické kondice, estetické problémy typu celulitida, otoky víček, dvojitá brada.

Přejeme Vám příjemnou návštěvu a nové zážitky podporující Vaše zdraví.

Denní lázně Brno

Denní Lázně Brno

Nejlepší péče o Vás je ta, která Vám přinese výsledky. Cítit se dobře i lépe je velmi důležité. Naše komplexně propracované programy zaměřené zdravotně, esteticky a relaxačně jsou pro Vaše tělo i mysl to nejlepší...

Posted by Denní Lázně Brno on Monday, February 19, 2018