Odpočinkové programy

Relax a odpočinek ve spojení s ozdravnými procedurami Vám pomůžou zlepšit tělesný stav i psychickou mysl. Regenerace a design těla jsou jednoznačným doplňkem zdravého životního stylu a moderní doby. Programy slouží k odpočinku, odbourávají únavu, poruchy spánku či fyzické vyčerpání. Jednotlivě sestavené balíčky Vám pomohou nastartovat tělesný organizmus, nastavit pohodu a myšlení.

Po procedurách od nás odcházíte v jiném těle, plném energie a napětí. Procedury jsou využívány při pracovním vytížení, po úrazech či v důchodovém věku. Každý si má najít chvíli na samu sebe.

Přejít k procedurám
ico 30 min.ico 500 Kč Objednat se

Thajská masáž nohou dřevěným kolíčkem

Jedná se o reflexní a vysoce relaxačním masáž nohou. Stimuluje reflexní body a spouští energetické dráhy, což vede k pozitivnímu účinku celého organizmu.

ico 60 min.ico 1000 Kč Objednat se

Vinná nebo pivní koupel v kombinaci s párou + masáž zad a šíje

Příjemná koupel doplněná o extrakty vína či piva. Perlička ve spojení s párou přivádí mysl do stavu blaženosti a uvolnění. Následně Vás čeká masáž zad hroznovým olejem, který je specifický svým složením. Celá kůra ovoní a příjemně zrelaxuje. Koupel je velmi osvěžující, odbourává stres a únavu. Má regenerační, hydratační a omlazující účinky. Doporučujeme všem, kdo si chce odpočinout se zážitkem.

 

ico 50 min.ico 1800 Kč Objednat se

Balíček pro dva/společná masáž


Masáž tropickým olejem šíje + záda
Parafínový zábal ruce
Maska + lávové kamínky na obličej
Na masáži společně s manželkou, kamarádkou, partnerem – supr zážitek.

Cena procedury pro dvě osoby.

ico 160 min.ico 2500 Kč Objednat se

Balíček mini relax

Obsahuje řadu relaxačních procedur , které Vám zharmonizují organismus. Relaxační procedura zaměřená na celé tělo. Vhodná pro ženy i muže.

ico 55 min.ico 900 Kč Objednat se

Medová detoxikační masáž zad se zábalem rukou

MEDOVÁ DETOXIKAČNÍ masáž ZAD a MEDOVÝ zábal RUKOU.

Úžasné spojení klasické masáže, SPECIÁLNÍCH hmatů a LÉČIVÝCH účinků MEDU. Detoxikační masáž, zad a šíje, která uleví od BOLESTI, uvolní od STRESU a NAPĚTÍ, podporuje schopnost organismu se ČISTIT, zlepšuje KREVNÍ oběh, a to i v hlubších vrstvách pokožky. Účinky medové masáže můžete pocítit ihned. 

Díky velké ploše a blízkosti všech důležitých vnitřních orgánů jsou ZÁDA pravým místem pro vytažení ŠKODLIVÝCH látek z těla. 

Hydratační zábal na ruce, po kterém budou SAMETOVĚ hebké a hladké.