Obličejové kúry

Pomoct mladistvému vzhledu, odpočinout si při tom v krásném a příjemném prostředí, je odměnou pro Vás i pro Vaše okolí - všichni Vám budou závidět. Procedury sestavené na vyhlazení pleti, vypnutí vrásek, odvodnění otoků na víčkách, odstranění dvojité brady, jsou vysoce účinné, omlazující, relaxační i zdravotní s estetický významem. 

ico 55 min.ico 1200 Kč Objednat se

Kombinace dvou luxusních obličejových metod s kosmetikou Larens

Diamantová mikrodermabraze – jemná, mechanická a neinvazivní metoda, která Vám pomůže osvěžit pleť a omládnout vzhled. Jemnými tahy diamantových nástavců lehce vybrosíme svrchní vrstvu kůže, čímž docílíme rychlé obnovy nových buněk a následného zjemění. Procedura je vhodná pro ženy i muže, je bezbolestná a výsledky jsou vidět již po první aplikaci.

Lymfodrenáž lze považovat za speciální metodu, která zajišťuje odvod toxických látek z dekoltu a obličeje. Dochází ke zpevnění obličejových svalů, odbourává otoky a oční váčky, zlepšuje prokrvení pokožky a tím obnovuje správný tok lymfy, podporuje odtok tukových buněk z podbradku, čímž dochází k jeho zmenšení. 

ico 55 min.ico 1200 Kč Objednat se

STOP vráskám s kosmetikou Larens

Příjemná a zároveň účinná obličejová procedura. Dermostimulační masáž obličeje a dekoltu s vypínacím efektem, galvanickým ošetřením obličeje s okamžitým výsledkem. Relaxační maska na obličej zjemňuje pokožku. Aplikace zábalu na ruce a dekolt se vyznačuje hluboce vyživujícím efektem.