Procedury proti bolestem

K nejčastějším zdravotním problémům, které nám znepříjemňují život, patří bolesti zad a kloubů. Příčinou bývá hektický styl života, málo pohybu, obezita, ochabnutí páteřních svalů. Naše sestavené programy jsou zaměřeny na prevenci těchto bolestí. Poznatky z tradiční balneologie a moderní rehabilitace výrazně přispívá k úlevě od bolestí.

Přejít k procedurám
ico 60 minutico 800 Kč Objednat se

Balíček na bolavá záda

Vůně a pára ve spojení s teplem jsou velmi revitalizujícím procesem. Bylinná parní lázeň uvolní a hloubkově prohřeje celou svalovou a kloubní soustavu. Dochází ke snížení ztuhlosti, zmírnění bolesti kloubů, zad a končetin. Citlivé prsty našich zkušených terapeutek a osobní přístup Vám masáží uvolní a odblokuje záda.

 
ico 50 minutico 600 Kč Objednat se

Masáž zad a šíje s rašelinou

Jedná se o masáž celé páteře a zádového svalstva. Je zaměřená na odstranění svalových spazmů a bolestivých uzlíků ve svalu, které způsobují blokace a bolesti. Při masáži dochází k protažení zkrácených svalových skupin.

Masáž zahrnuje palpační diagnostiku, lokalizaci bolesti, jemné měkké techniky, reflexní prvky.

ico 90 min.ico 1400 Kč Objednat se

Tibetská parní lázeň + masáž celého těla

Tibet je jednoznačnou Mekkou masérských postupů. Prakticky, účinně a dlouhodobě udržuje tělesnou rovnováhu spolu s psychickou pohodou. Příjemné a budhistické prostředí navodí pocit úlevy a relaxu. Masáž začíná prohřátím celého těla v Tibetské parní lázni na dřevěném lůžku s aromatizovanou bylinkovou parou podtrženou rýžovým extraktem. Následuje celotělová klasická masáž, která uvolní veškeré svalové napětí a dopřeje úlevu na mysli. Kúra je vhodná pro pacienty s vysokým pracovním vytížením, stresem či fyzickou zátěží.

ico 55 min.ico 900 Kč Objednat se

Masáž zad+šíje a dolních končetin aroma olejem

Jedná se o masáž celé páteře a zádového svalstva a nohou teplým olejem. Je zaměřená na odstranění svalových spazmů a bolestivých uzlíků ve svalu, které způsobují blokace a bolesti. Při masáži dochází k protažení zkrácených svalových skupin.

Masáž zahrnuje palpační diagnostiku, lokalizaci bolesti, jemné měkké techniky, reflexní prvky i relaxaci.