Masáže Zábaly

Vyzkoušejte aplikaci bylinkové páry, suchého tepla, rašeliny, bahna, koupelí a budete se cítit jako znovuzrození. Z Vašeho těla se odplaví toxiny, prohřejí se unavené svaly a klouby, prokrví se kůže. Zároveň prožijete i duševní očistu.

ico 40 min.ico 500 Kč Objednat se

Pára + bahenní zábal - bedra + ramenní klouby

Vliv parní sauny má na lidský organismus mimořádné účinky – prohřívá kloubní a svalový aparát. Očišťuje a zrychluje cirkulaci krve, což má za následek udržení pravidelného rytmu srdce.

Společně s bahenním zábalem pomáhá od intenzivních bolestí v oblasti zad a vrchní poloviny těla. Procedura je vhodná pro sportovce, pacienty se sedavým zaměstnáním či poúrazové stavy.

 

 

ico 60 min.ico 1100 Kč Objednat se

Tuina čínská - celková

Masáž Tuina souvisí s akupunkturními dráhami tradiční čínské medicíny. Tyto dráhy spojují vnitřní orgány s tkáněmi a povrchem těla – tedy kůže, svaly, šlachy. Stimulací těchto drah se zlepší krevní oběh čímž také oběh lymfatický. Teprve potom se použijí hlubší techniky, které odstraní blokády a dojde k výraznému zlepšení zdravotního stavu.

ico 45 minico 500 Objednat se

Krémový analgetický zábal s masáží

Speciální krémový zábal a masáž zad se aplikuje při zánětlivých a bolestivých stavech. Při masáži se používají  měkké techniky a po ní následuje krémový zábal, chladící  nebo tepelný.