Koupele

Koupele jsou nejvhodnějším relaxačním, regeneračním a ozdravným procesem, který uvolňuje svalový a kloubní aparát, zmírňuje bolesti zad a duševní napětí, zlepšuje prokrvení tkání a hojí nežádoucí kožní projevy. 

Koupele mají pozitivní vliv na duševní napětí a svalové uvolnění. Vyznačují se pocitem svěžesti a odlehčení organizmu.

Přejít k procedurám
ico 40 min.ico 500 Kč Objednat se

Jodobromová koupel

Koupel je připravována o teplotě 38 stupňů Celsia s jodobromovou přísadou. Tento balneologický prostředek napomáhá při  regeneraci pohybového ústroji, cévních onemocnění a nemocí neurologických. Během koupele dochází ke vstřebávání jodu kůží a inhalováním. Délka koupele je 20 min a po ní následuje suchý ovin.

ico 40 min.ico 500 Kč Objednat se

Solfatanová koupel

Tato přísadová koupel využívá účinků síry. Solfatan obsahuje 40% síry. Během koupele dochází ke vstřebávání síry do pokožky a ta zlepšuje prokrvení kůže a následné odlupování odumřelé kůže. Po 20 min. koupeli následuje suchý ovin.

Doporučuje se při kožních potížích a lupénce.

ico 60-70 min.ico 1000 Kč Objednat se

Vinná nebo pivní koupel v kombinaci s párou + masáž zad a šíje

Relaxační procedura s přísadou vína či piva. Relax pro Vaše tělo. Odpočinková koupel a masáž zad je ideální kombinací jak se zbavit stresu a cítit se lépe.
ico 60 minico 1000 Kč. Objednat se

Rašelinová koupel s masáží zad a šíje

Vaše svaly a klouby se dokonale prohřívají v teplé koupeli s přírodní rašelinou. Doporučujeme především klientům s chronickým onemocněním kloubů, při únavových bolestech svalů a degenerativním onemocněním páteře. Koupel trvá 20 minut a po ní budete absolvovat masáž na uvolnění svalů a blokací. Po tpelém prohřátí je masáž ideálním prvkem.

ico 40 min.ico 500 Kč Objednat se

Rašelinová koupel

Vaše svaly a klouby se dokonale prohřívají v teplé koupeli s přírodní rašelinou. Doporučujeme především klientům s chronickým onemocněním kloubů, při únavových bolestech svalů a degenerativním onemocněním páteře. Koupel trvá 20 minut a po ní budete ležet 20 minut na terapeutické masážní posteli v suchém ovinu.