Ultrazvuková kavitace

Jedná se o neinvazivní metodu lipolyzi. Tukové boule se rozbíjí pomocí ultrazvukových vln v jednotlivých částech těla. Metoda je bezbolestná. Kavitace probíhá bez anestezie a hospitalizace. Během jednoho sezení dochází k individuálnímu obvodovému úbytku.  Nejčastěji ošetřované partie těla jsou boky, hýždě, stehna, břicho, paže.  Tato inovační metoda je nazývaná jako cesta k zeštíhlení  třetí generace. 

Přejít k procedurám
ico 90 minico 1500 Kč Objednat se

Kavitační procedura na problematické partie

Procedura začíná příjemným prohřátím v bylinkové parní lázni. Individuálně kavitujeme všechny problémové partie. Následný termoaktivní zábal a následná lymfodrenáž odvádí rozbitý tuk lymfatickým systémem pryč z těla a tím zvyšuje efektivitu hubnutí a zpevňování těla.
Kavitujeme tyto problémová partie - podbradek, břicho, paže, kolena, stehna, boky a hýždě, vše dle domluvy při konzultaci. Využitím a spojením všech procedur dochází ke komplexnímu zeštíhlení problémových partií. Procedura je bezbolestná, má odpočinkový a relaxační nádech + uvolňuje tělesné i psychické napětí.Kavitujeme tyto problémová partie - podbradek, břicho, paže, kolena, stehna, boky a hýždě. Jednotlivé části těla se kavitují individuálně dle domluvy po konzultaci.

ico 5x 90 minico 6500 Kč Objednat se

Kavitační balíček

- set 5x komplexní kavitačních procedura
- efektivní výsledek - doporučujeme
- odstranění tuku z problematických partií ultrazvukem
- moderní metoda na zbytkový tuk a tukové boule