Balneoterapeutické kúry

Vyzkoušejte aplikaci bylinkové páry, suchého tepla, rašeliny, bahna, koupelí a budete se cítit jako znovuzrození. Z Vašeho těla se odplaví toxiny, prohřejí se unavené svaly a klouby, prokrví se kůže. Zároveň prožijete i duševní očistu.

Přejít k procedurám
ico 40 min.ico 500 Kč Objednat se

Jodobromová koupel + perlička

Minerální koupel s inhalací pro organizmus má mnoho preventivních a omlazujících účinku díky jódu.

Částečně se jód vstřebává také kůží a sliznicí. Má antiseptický a desinfekční účinek. Významný je však jeho celkový účinek, který reguluje štíná žláza.

ico 40 min.ico 400 Kč Objednat se

Pára + bahenní zábal - bedra + ramenní klouby

Vliv parní sauny má na lidský organismus mimořádné účinky – prohřívá kloubní a svalový aparát. Očišťuje a zrychluje cirkulaci krve, což má za následek udržení pravidelného rytmu srdce.

Společně s bahenním zábalem pomáhá od intenzivních bolestí v oblasti zad a vrchní poloviny těla. Procedura je vhodná pro sportovce, pacienty se sedavým zaměstnáním či poúrazové stavy.

 

 

ico 70 min.ico 1000 Kč Objednat se

Rašelinová parní koupel +masáž šíje a zad

Vliv parní sauny má na lidský organismus mimořádné účinky – prohřívá kloubní a svalový aparát. Očišťuje a zrychleji cirkulaci krve, což má za následek udržení pravidelného rytmu srdce. 

Aplikace rašeliny má pozitivní vliv na subakutní a chronické stavy revmatického a traumatického původu, artrózy, svalové kontrakce, bolesti kloubů, svalové únavy, kožních onemocnění, ekzémy a lupenku.

Hloubková masáž se po kůře zaměřuje na odstranění svalových spazmů a bolestivých uzlíků ve svalu, které způsobují blokace a bolesti.