Balneoterapeutické kúry

Vyzkoušejte aplikaci bylinkové páry, suchého tepla, rašeliny, bahna, koupelí a budete se cítit jako znovuzrození. Z Vašeho těla se odplaví toxiny, prohřejí se unavené svaly a klouby, prokrví se kůže. Zároveň prožijete i duševní očistu.

Přejít k procedurám
ico 40 min.ico 500 Kč Objednat se

Jodobromová koupel + perlička

Minerální koupel s inhalací pro organizmus má mnoho preventivních a omlazujících účinku díky jódu.

Částečně se jód vstřebává také kůží a sliznicí. Má antiseptický a desinfekční účinek. Významný je však jeho celkový účinek, který reguluje štíná žláza.

ico 40 min.ico 400 Kč Objednat se

Pára + bahenní zábal - bedra + ramenní klouby

Vliv parní sauny má na lidský organismus mimořádné účinky – prohřívá kloubní a svalový aparát. Očišťuje a zrychluje cirkulaci krve, což má za následek udržení pravidelného rytmu srdce.

Společně s bahenním zábalem pomáhá od intenzivních bolestí v oblasti zad a vrchní poloviny těla. Procedura je vhodná pro sportovce, pacienty se sedavým zaměstnáním či poúrazové stavy.

 

 

ico 30 minico 500 Kč Objednat se

Včelí tepelné pláty na kolenní klouby a ramena

Velmi účinná tepelná terapie na bolevé klouby. Výživné zdravotní pláty včelího vosku uleví od bolesti.
ico 60-70 min.ico 1000 Kč Objednat se

Rašelinová parní koupel +masáž šíje a zad

Vliv parní sauny má na lidský organismus mimořádné účinky – prohřívá kloubní a svalový aparát. Očišťuje a zrychleji cirkulaci krve, což má za následek udržení pravidelného rytmu srdce. 

Aplikace rašeliny má pozitivní vliv na subakutní a chronické stavy revmatického a traumatického původu, artrózy, svalové kontrakce, bolesti kloubů, svalové únavy, kožních onemocnění, ekzémy a lupenku.

Hloubková masáž se po kůře zaměřuje na odstranění svalových spazmů a bolestivých uzlíků ve svalu, které způsobují blokace a bolesti.

ico 30 min.ico 500 Kč Objednat se

Parafínové tepelné pláty na záda, na kolenní klouby na ramena

Velmi účinná tepelná terapie na bolevé klouby. Výživné zdravotní pláty parafínového vosku uleví od bolesti.