Ultrazvuková kavitace

Jedná se o neinvazivní metodu lipolyzi. Tukové boule se rozbíjí pomocí ultrazvukových vln v jednotlivých částech těla. Metoda je bezbolestná. Kavitace probíhá bez anestezie a hospitalizace. Během jednoho sezení dochází k individuálnímu obvodovému úbytku.  Nejčastěji ošetřované partie těla jsou boky, hýždě, stehna, břicho, paže.  Tato inovační metoda je nazývaná jako cesta k zeštíhlení  třetí generace. 

Přejít k procedurám
ico 40 minutico 900 Kč Objednat se

Kavitace - části těla

Kavitujeme tyto problémová partie - podbradek, břicho, paže, kolena, stehna, boky a hýždě. Jednotlivé části těla se kavitují individuálně dle domluvy po konzultaci.

ico 70 minutico 1300 Kč Objednat se

Kavitace + lymfodrenáž

Kavitujeme tyto problémová partie - podbradek, břicho, paže, kolena, stehna, boky a hýždě. Jednotlivé části těla se kavitují individuálně dle domluvy po konzultaci. Následná lymfodrenáž odvádí rozbitý tuk lymfatickým systémem pryč z těla a tím zvyšuje efektivitu hubnutí a zpevňování těla.

ico 110 minutico 1850 Kč Objednat se

Zeštíhlující kavitační balíček procedur na problematické partie

Procedura začíná příjemným prohřátím v bylinkové parní lázni. Individuálně kavitujeme všechny problémové partie. Následný termoaktivní zábal a následná lymfodrenáž odvádí rozbitý tuk lymfatickým systémem pryč z těla a tím zvyšuje efektivitu hubnutí a zpevňování těla.
Kavitujeme tyto problémová partie - podbradek, břicho, paže, kolena, stehna, boky a hýždě, vše dle domluvy při konzultaci. Využitím a spojením všech procedur dochází ke komplexnímu zeštíhlení problémových partií. Procedura je bezbolestná, má odpočinkový a relaxační nádech + uvolňuje tělesné i psychické napětí.