Radiofrekvence

Radiofrekvenční ošetření pletí patří mezi metody třetího tisíciletí, při kterém dochází k omlazení pleti, vyhlazení drobných vrásek, zlepšení kontur a vzhledu obličeje. Ošetření je bezpečné, bezbolestné a velmi účinné. Lze ji aplikovat celoročně. Mezi ošetřované lokality nejčastěji patří obličej, krk, dekolt, břicho, paže, vnitřní strany stehen. Tyto procedury jsou oblíbené především díky neinvazivním a výborným estetickým účinkům. 

Přejít k procedurám
ico 55 minutico 800 Kč Objednat se

STOP vráskám

Příjemná a zároveň účinná obličejová procedura. Dermostimulační masáž obličeje a dekoltu s vypínacím efektem, radiofrekvenčním ošetřením obličeje s okamžitým výsledkem. Relaxační maska na obličej zjemňuje pokožku. Aplikace pravého včelího vosku na ruce a dekolt se vyznačuje hluboce vyživujícím efektem.

ico 110 minutico 1850 Kč Objednat se

Zeštíhlující radiofrekvenční balíček procedur na problematické partie

Procedura začíná příjemným prohřátím v bylinkové parní lázni. Individuálně radiofrekvenčně ošetřujeme všechny problémové partie. Následný termoaktivní zábal a následná lymfodrenáž odvádí rozbitý tuk lymfatickým systémem pryč z těla a tím zvyšuje efektivitu hubnutí a zpevňování těla.
Radiofrekvenčním ošetření se zaměřuje na tyto problémová partie - obličej,  břicho, paže, kolena, stehna, boky a hýždě. Jednotlivé části těla se radiofrekvenčně ošetřují individuálně dle domluvy po konzultaci. Procedura je bezbolestná, příjemná a uvolňující. ico 135 minutico 1950 Kč Objednat se

Lymfatická masáž nohou + radiofrekvenční vyhlazení stehen + lymfodrenáž

Procedura začíná příjemným prohřátím a zrelaxováním v infrasauně. Radiofrekvenčně ošetřujeme především stehna a problémové partie dolních končetin. Lymfodrenáž odvádí škodlivé látky lymfatickým systémem pryč z těla a tím zvyšuje efektivitu hubnutí a zpevňování těla. Procedura je bezbolestná, příjemná a uvolňující.