Jak RELAXOVAT na podzim?

Při každém ročním období vyžaduje tělo i duše speciální péči. A jak RELAXOVAT na PODZIM? Masážemi, zábaly, bylinkovou i suchou saunou, aromaterapií. Najděte si svoji oblíbenou proceduru.

Baobab bylinková pára + masáž zad a šíje

(Hloubkové prohřátí v bylinném parním boxu, které tělo příjemně prohřeje, uvolní a detoxikuje. Následná masáž uleví od bolesti problematických míst a napětí. Cena 800 Kč.)

Masáž celého těla aroma olejem

(Celotělová masáž, při které se uvolní každá část vašeho těla. Cena 1100 Kč.)

Rašelinová parní koupel / Rašelinová parní koupel s masáží zad

(Teplá rašilová koupel do které se ponoříte, svaly se uvolní a silně prohřejí, okamžitá úleva. Následná masáž uleví od bolesti problematických míst a napětí. Cena 500 Kč/ 1000 Kč.)

Balíček pro dva - společná masáž

(Intenzivní relaxační procedura pro dvě osoby současně v jedné místnosti. Masáž zad, lávové kamínky i zábal na ruce. Cena 1800 Kč.)

Infrasauna  + reflexní masáž plosek 

(Hlubkové prohřátí v infrasauně - suché teplo, detoxikuje intenzivně uvolní napětí. Následná reflexní masáž plosek nohou, po které budete jako znovuzrozeni. Cena 650 Kč.)

Balíček Mini Relax

(Komplexní tříhodinová péče o vaše tělo. Zdravotní i relaxační účinek. Odcházíte nabití energií a maximálně odpočatí. Cena 2500 Kč.)

 Masáž zad a šíje s rašelinou

(Prohřátí zad na rašelinovém nosiči, který lokálne prohřeje. Následná masáž uleví od bolesti problematických míst a napětí. Cena 600 Kč.)

 Zde jsme Vám dali pár tipů na skvělé procedury, vybírat můžete i z naší kompletní nabídky:-)