DuoLife - novinka.

Připravili jsme pro Vás sekci DuoLife, kde naleznete doplňky stravy pro vyčistění těla, podporu imunity, přísun vitamínů, podporu kloubů, růstu vlasů i nehtů.
Produkty obsahující čistě bylinné složení.
Kdo chodí na lymfatické kůry již ví, že součástí detoxikace těla je pití a strava čistící střeva. Právě střevní systém tvoří základ lidské imunity a pití podporuje cirkulaci oběhu.
Objednávat můžete telefonicky, emailem. Odběr po domluvě osobně na recepci nebo poštou.
Přejít k procedurám
ico 2 200 KČ Objednat se

Den a Noc

Výživa DNE i NOCI je hotový produkt, ve dvou lahvích. Lidské tělo potřebuje jiné složky ve dne a jiné v noci.
Složení DEN: Noni, Acai,Aloe, Brusinka, Černý bez, Granátové jablko, Vinné hrozny, Maliny, Śípek, Hloh, Rakytník, Vojtěška. Tyto byliny a plody společně napomáhají k podpoře imunity a správné funkci oběhového a hormonálního systému. Jedná se o přísun biologicky aktivních složek do těla jako minerály, enzymy, podpora estrogenu. Dochází k přísunu energie a potlačení únavy, brzdí se proces stárnutí, zpomaluje projevy menopauzy.
Složení NOC: Goji, Acerola, Artičok, Aronie, Ćervená řepa, Vinné hrozny,Kopřiva, Meduňka, Ostropestřec,Morušovník bílý, Vilcacora, Vojtěška, Śvestka.
Společné složení bylin a plodů doplňují tělu minerály, vitamíny a stopové prvky, které slouží knoční regeneraci jater, trávicího ústroji.
ico 650 Kč Objednat se

Vita C

Vita C – hotový produkt vitamín C.
Složení: Šípek, Acerola, Camu-camu. Společné složení bylin a plodů je silným zdrojema přísunem vitamínu C do těla.
Celkově regeneruje organismus, zvyšuje jeho vitalitu, stimuluje imunitní systém.
ico 750 Kč Objednat se

Collagen

KOLAGEN – hotový produkt esence mládí.
Složení: Acerola, Bambusové výhonky, Kopřiva, Přeslička polní, Mango, Kyselina Hyaluronová, Mořský kolagen, Chondroitin, Glukosamin Sulfát.
Společné složení bylin, plodů a sloučenin podporuje imunitní systém a hojivé procesy v těle, dodává pružnost elastickým vláknům a tím zabraňuje stárnutí kůže, dochází ke regeneraci nechtů, vlasů, a kloubních chrupavek.
Produkt je zvláště obohaceny o antioxidanty proto zpomaluje proces stárnutí.
ico 1100 Kč Objednat se

Keratin

Tekutý KERATIN – výživa vlasůhotový produkt na rostlinné bázi keratinu.
Složení:Extrakt z černé rýže, Extrakt vinných hrozen, Bobule amly.
Všechny použité složky tvoří kapalnou vlasovou terapii, která spočívá ve výživě vlasových cibulek a regeneraci struktury vlasu. Produkt zpomaluje vypadávání vlasů, dodává hustotu a objem