Maminky, teď je čas pro Vás...

Máte děti u babičky, na táboře, na výletě, u kamarádů či jsou doma, ale dopřejí Vám chvíli volna pro sebe?

Milé dámy, maminky, máme pro Vás proceduru, která zabere pouze hodinu času, budete krásné a odpočaté. Na první "polovinu prázdnin" jsme připravili proceduru, po které Váš obličej bude rozjasněný, vyhlazený a i o něco "mladší" :-)

Luxusní metody, jako je diamantová mikrodermabraze (Jemná, mechanická a neinvazivní metoda, která Vám pomůže osvěžit pleť a omládnout vzhled. Jemnými tahy diamantových nástavců lehce vybrosíme svrchní vrstvu kůže, čímž docílíme rychlé obnovy nových buněk a následného zjemění. Je bezbolestná a výsledky jsou vidět již po první aplikaci.), ruční a podtlaková lymfodrenáž (Lze považovat za speciální metodu, která zajišťuje odvod toxických látek z dekoltu a obličeje. Dochází ke zpevnění obličejových svalů, odbourává otoky a oční váčky, zlepšuje prokrvení pokožky a tím obnovuje správný tok lymfy, podporuje odtok tukových buněk z podbradku, čímž dochází k jeho zmenšení.), ionizér, Vás zaručeně nadchne.

BONUSEM ZDARMA pro Vás bude vypínací kolagenová maska, která má chladivý efekt. Na obličej se přiloží v celku. Je napuštěná kolagenem a obličej se krásně vyhladí, je velmi trendy a odnesete si ji domů. :-)

Cena: 650 Kč

Neváhejte se objednat: info@dennilaznebrno.cz, 545 213 601, 608 322 499

GFX | Lymfomasaz_obliceje.jpgGFX | kolagenova-oblicejova-maska-se-zlatem-collagen-crystal-mask-1-ks.jpgGFX | ionizer.jpg