Redukční programy

Redukční programy ( obezita, nadváha, zeštíhlení) se zaměřují na snížení podkožního tuku v jednotlivých částech těla. Jsou tvořeny na každého klienta individuálně.

Význam estetický je, že řeší formování a zmenšení problémových partií.
Význam zdravotní řeší celkové zhubnutí, nadváhu i obezitu.

Prvotní je vstupní konzultace s důkladním rozborem stravovacích návyků, zdravotních komplikací a analýzi těla. K vyhodnocení množství tuku, vody a svalů využíváme diagnostické měření na In Body.

Komplexní program vždy obsahuje:

Lázeňské procedury,  cílí k aktivnímu hubnutí a správnému odtoku lymfy a tím dochází k odvodnění a ke splasknutí těla.Dochází k nastartování metabolických procesů, které mohou za naprostou většinu závažných zdravotních problémů (cukrovka, srdeční potíže, vysoký krevní tlak, poruchy žilního systému či lymfedémy).

Stravovací redukční plán, který není pouze omezením příjmu stravy, ale především zaměřený na výběr, nákup a přípravu potravin. Proto nedochází ke zbytečné ztrátě svalů, ale ke ztrátě objemového a vnitřního tuku.

 Nezabýváme se koktejlovými doplňkami stravy ani žádnými náhražkami potravy.
Kontrola pohybového stereotypu a doporučení správného pohybu vedoucího k hubnutí.


 

ico 120 min.ico 2000 Kč Objednat se

Balíček exkluzivních procedur na zeštíhlení

Balíček je komplexem procedur, které nebudou jen zdraví prospěšné, ale budou taky bavit. Čeká Vás velmi příjemné prohřátí v bylinné parní lázni, která Vás příjemně naladí a u které přijdete na jiné myšlenky. Kavitační a radiofrekvenční postupy se postarají o zdravotní zážitek z balíčku. Lymfodrenáž a termoaktivní zábal naopak odvedou dokonalou práci do konce. Odvedou všechny škodlivé a přebytečné látky z těla ven. Výsledkem procedury je spojení odpočinku, relaxu, zdraví prospěšných postupů s profesionálním přístupem personálu a moderním prostředí denní lázní. 

ico 3 hodinyico 2600 Kč Objednat se

Komplexní kůra na redukci váhy

Tři druhy nejmodernějšího ošetření s jediným cílem

– odstranit 
– odvodnit 
- zpevnit

S tímto komplexním balíčkem procedur dokážete v kg i v cm  - zhubnout – odstranit tuk, snížit objem požadovaných partií, odstranit z těla škodlivé látky zlikvidovat celulitidu a tukové bouličky. Účinná kombinace s liposukcí + jídelníček + cvičení