Lymfatické procedury

Jsou orientované na účinné odvádění odpadních látek z těla. Cílem je obnovit správný tok lymfy, který stagnuje, míza neproudí a tím způsobuje zdravotní potíže. Chronická únava, otoky, časté infekce, bolesti hlavy, pocení, to vše umíme řešit. Lymfatické procedury se doporučují dvakrát do roka u zdravých lidí, vícekrát u lidí již se zdravotními potížemi.

Přejít k procedurám
ico 50 min.ico 750 Kč Objednat se

Lymfomasáž horní poloviny těla

Ruční a podtlaková masáž horní poloviny těla zaměřená na obličej, krk, ruce, záda a břicho. Při proceduře dochází k rozproudění krevního oběhu, odvodnění a zmírnění otoků. Hlavním účinkem je vyplavení škodlivých látek z těla.

ico 45 min.ico 850 Kč Objednat se

Termoaktivní skořicový zábal + lymfodrenáž + ionizér + maska

Termoaktivní skořicový zábal zahřívá tukovou tkáň za účelem změknutí tukových buněk, kde pomocí lymfodrenáže dochází k jejich odplavení. Následné ošetření ionizérem a maskou dokonale esteticky upraví povrch pokožky. Procedura je velmi příjemná, bezbolestná a relaxační s nádechem skořicového aroma, jejímž výsledkem je zpevňující efekt.

ico 90 min.ico 1300 Kč Objednat se

Lymfomasáž celého těla ruční a podtlaková

Odpočiňte si při velmi jemné hmatové technice, při které se odstraní pocity napětí a bolesti. Doporučuje se i jako prostředek ke zvýšení imunity a detoxikaci těla. Velký význam má při otocích.