Odpočinkové programy

Relax a odpočinek ve spojení s ozdravnými procedurami Vám pomůžou zlepšit tělesný stav i psychickou mysl. Regenerace a design těla jsou jednoznačným doplňkem zdravého životního stylu a moderní doby. Programy slouží k odpočinku, odbourávají únavu, poruchy spánku či fyzické vyčerpání. Jednotlivě sestavené balíčky Vám pomohou nastartovat tělesný organizmus, nastavit pohodu a myšlení.

Po procedurách od nás odcházíte v jiném těle, plném energie a napětí. Procedury jsou využívány při pracovním vytížení, po úrazech či v důchodovém věku. Každý si má najít chvíli na samu sebe.

Přejít k procedurám
ico 30 min.ico 400 Kč Objednat se

Thajská masáž nohou dřevěným kolíčkem

Jedná se o reflexní a vysoce relaxačním masáž nohou. Stimuluje reflexní body a spouští energetické dráhy, což vede k pozitivnímu účinku celého organizmu.
ico 50 min.ico 750 Kč Objednat se

Masáž teplými bylinnými bolusy

Regenerační a relaxační masáž, která se zaměřuje na velmi bolestivá a namáhaná místa. Ve spojení prohřátých bylin a čtyř druhů koření v pevně svázaných plátěných bolusech je tělu dopřáváno příjemného uvolnění. Bolusy se přikládají na postižená místa, čímž dochází k eliminaci bolesti a svalového uvolnění. Masáž je vhodná pro všechny, kdo si rádi odpočinu i při zdravotních potížích, jako jsou ztuhlé svaly, celkové vyčerpání, stres, bolesti hlavy, migrény či artritída.

ico 60-70 min.ico 800 Kč Objednat se

Vinná nebo pivní koupel v kombinaci s párou + masáž zad a šíje

Příjemná koupel doplněná o extrakty vína či piva. Perlička ve spojení s párou přivádí mysl do stavu blaženosti a uvolnění. Následně Vás čeká masáž zad hroznovým olejem, který je specifický svým složením. Celá kůra ovoní a příjemně zrelaxuje. Koupel je velmi osvěžující, odbourává stres a únavu. Má regenerační, hydratační a omlazující účinky. Doporučujeme všem, kdo si chce odpočinout se zážitkem.

 

ico 60 min.ico 1600 Kč Objednat se

Balíček pro dva/společná masáž


Masáž tropickým olejem šíje + záda
Parafínový zábal ruce
Maska + lávové kamínky na obličej
Na masáži společně s manželkou, kamarádkou, partnerem – supr zážitek.

Cena procedury pro dvě osoby.
ico 160 min.ico 2500 Kč Objednat se

Balíček mini relax

Obsahuje devět relaxačních procedur , které Vám zharmonizují organismus. Relaxační procedura zaměřená na celé tělo. Vhodná pro ženy i muže.