Procedury proti bolestem

K nejčastějším zdravotním problémům, které nám znepříjemňují život, patří bolesti zad a kloubů. Příčinou bývá hektický styl života, málo pohybu, obezita, ochabnutí páteřních svalů. Naše sestavené programy jsou zaměřeny na prevenci těchto bolestí. Poznatky z tradiční balneologie a moderní rehabilitace výrazně přispívá k úlevě od bolestí.

Přejít k procedurám
ico 60 minutico 650 Kč Objednat se

Balíček na bolavá záda

Vůně a pára ve spojení s teplem jsou velmi revitalizujícím procesem. Bylinná parní lázeň uvolní a hloubkově prohřeje celou svalovou a kloubní soustavu. Dochází ke snížení ztuhlosti, zmírnění bolesti kloubů, zad a končetin. Citlivé prsty našich zkušených terapeutek a osobní přístup Vám masáží uvolní a odblokuje záda.

 
ico 40 min.ico 700 Kč Objednat se

Masáž hloubková reflexologická záda

Jedná se o hloubkovou masáž celé páteře a zádového svalstva. Je zaměřená na odstranění svalových spazmů a bolestivých uzlíků ve svalu, které způsobují blokace a bolesti. Při masáži dochází k protažení zkrácených svalových skupin.

Masáž zahrnuje palpační diagnostiku, lokalizaci bolesti, jemné měkké techniky, reflexní prvky.

ico 90 min.ico 1000 Kč Objednat se

Tibetská parní lázeň

Tibet je jednoznačnou Mekkou masérských postupů. Prakticky, účinně a dlouhodobě udržuje tělesnou rovnováhu spolu s psychickou pohodou. Příjemné a budhistické prostředí navodí pocit úlevy a relaxu. Masáž začíná prohřátím celého těla v Tibetské parní lázni na dřevěném lůžku s aromatizovanou bylinkovou parou podtrženou rýžovým extraktem. Následuje celotělová klasická masáž, která uvolní veškeré svalové napětí a dopřeje úlevu na mysli. Kúra je vhodná pro pacienty s vysokým pracovním vytížením, stresem či fyzickou zátěží.

ico 250 Kč + 4 Kč/1 cm tejpovací pásky Objednat se

Tejpy - Balíček rychlé pomoci od bolesti po úrazech

Když se zraníte následkem nejrůznějších sportovních aktivit dochází k natažení svalů anebo otokům. Zmírnit vzniklé bolesti, svalovou dysbalanci nebo najít úlevovou polohu Vám pomůžeme díky TEJPOVÁNÍ. Jedná se o moderní metodu, při které se lepí elastické pásky cíleně na postižené či namáhaná místa. Zatejpováním předcházíme přetížení bolavého místa a tím ke zmírnění bolesti. Tato alternativní technika je velmi účinná a doporučuje se jak po úrazech tak při bolesti. Doporučuje se balíček návštěv 4x za 7 dní.