Masáže Zábaly

Vyzkoušejte aplikaci bylinkové páry, suchého tepla, rašeliny, bahna, koupelí a budete se cítit jako znovuzrození. Z Vašeho těla se odplaví toxiny, prohřejí se unavené svaly a klouby, prokrví se kůže. Zároveň prožijete i duševní očistu.

Přejít k procedurám
ico 40 min.ico 650 Kč Objednat se

Masáž Tuina - čínská

Masáž Tuina souvisí s akupunkturními dráhami tradiční čínské medicíny. Tyto dráhy spojují vnitřní orgány s tkáněmi a povrchem těla – tedy kůže, svaly, šlachy. Stimulací těchto drah se zlepší krevní oběh čímž také oběh lymfatický. Teprve potom se použijí hlubší techniky, které odstraní blokády a dojde k výraznému zlepšení zdravotního stavu.

ico 40 min.ico 500 Kč Objednat se

Pára + bahenní zábal - bedra + ramenní klouby

Vliv parní sauny má na lidský organismus mimořádné účinky – prohřívá kloubní a svalový aparát. Očišťuje a zrychluje cirkulaci krve, což má za následek udržení pravidelného rytmu srdce.

Společně s bahenním zábalem pomáhá od intenzivních bolestí v oblasti zad a vrchní poloviny těla. Procedura je vhodná pro sportovce, pacienty se sedavým zaměstnáním či poúrazové stavy.

 

 

ico 45 minico 650 Kč Objednat se

Breussova masáž

Breussova masáž je jemná masáž, při které dochází k uvolnění meziobratlových plotének a svalů páteře. Aplikuje se technikou vtíraní třezalkový olej, který má protizánětlivé účinky. Celkové dochází k uvolnění páteře a zatuhlého svalstva kolem ní.

ico 45 minico 500 Objednat se

Krémový analgetický zábal s masáží

Speciální krémový zábal a masáž zad se aplikuje při zánětlivých a bolestivých stavech. Při masáži se používají  měkké techniky a po ní následuje krémový zábal, chladící  nebo tepelný.

ico 40 min.ico 650 Kč Objednat se

Sportovní masáž regenerační

Sportovní masáž uvolňuje svalové napětí, protahuje a prohřívá svalová vlákna čímž zvyšuje jejich elasticitu. Při této masáži se aplikuje výdatnější a rychlejší technika a hmaty. Tím dochází ke zlepšení pohyblivosti a ohebnosti a k celkové regeneraci svalstva.