Koupele

Koupele jsou nejvhodnějším relaxačním, regeneračním a ozdravným procesem, který uvolňuje svalový a kloubní aparát, zmírňuje bolesti zad a duševní napětí, zlepšuje prokrvení tkání a hojí nežádoucí kožní projevy. 

Koupele mají pozitivní vliv na duševní napětí a svalové uvolnění. Vyznačují se pocitem svěžesti a odlehčení organizmu.

Přejít k procedurám
ico 40 min.ico 500 Kč Objednat se

Jodobromová koupel

Koupel je připravována o teplotě 38 stupňů Celsia s jodobromovou přísadou. Tento balneologický prostředek napomáhá při  regeneraci pohybového ústroji, cévních onemocnění a nemocí neurologických. Během koupele dochází ke vstřebávání jodu kůží a inhalováním. Délka koupele je 20 min a po ní následuje suchý ovin.

ico 40 min.ico 500 Kč Objednat se

Solfatanová koupel

Tato přísadová koupel využívá účinků síry. Solfatan obsahuje 40% síry. Během koupele dochází ke vstřebávání síry do pokožky a ta zlepšuje prokrvení kůže a následné odlupování odumřelé kůže. Po 20 min. koupeli následuje suchý ovin.

Doporučuje se při kožních potížích a lupénce.

ico 60-70 min.ico 800 Kč Objednat se

Vinná nebo pivní koupel v kombinaci s párou + masáž zad a šíje

Relaxační procedura s přísadou vína či piva. Relax pro Vaše tělo. Odpočinková koupel a masáž zad je ideální kombinací jak se zbavit stresu a cítit se lépe.
ico 40 min.ico 500 Kč Objednat se

Perličková koupel přísadová

Jedná se o vysoce relaxační koupel s vonnými přísadami, která tělo dokonale uvolní a nabudí. Má pozitivní vliv na prokrvení tkání a uvolnění organizmu. Přísady, ze kterých si můžete vybrat, jsou bylinkové, minerální soli či vonné růže. Koupel probíhá při teplotě 38 st. Celsia.

ico 40 min.ico 500 Kč Objednat se

Rašelinová koupel

Vaše svaly a klouby se dokonale prohřívají v teplé koupeli s přírodní rašelinou. Doporučujeme především klientům s chronickým onemocněním kloubů, při únavových bolestech svalů a degenerativním onemocněním páteře. Koupel trvá 20 minut a po ní budete ležet 20 minut na terapeutické masážní posteli v suchém ovinu.