Anticelulitidní procedury

Celulitida strašák ženských nohou nebo kožní onemocnění? Přistupujeme k jejímu odstranění unikátními metodami, které řeší redukci nahromaděné tukové tkáně v jednotlivých částech těla. Tímto obnovujeme  krevní a lymfatickou mikrocirkulaci ve tkáni, posilujeme pružnost a kvalitu kůže postižené oblasti. Programy na celulitidu jsou sestavovány individuálně. Využíváme nejnovější moderní techniky a špičkové přístroje na rozbití podkožních boulí. Součástí je sestavený cvičící program a úprava jídelního plánu.

Přejít k procedurám
ico 60 minutico 600 Kč Objednat se

Anticelulitidní masáž nohou

Ruční masáž speciálními kompresivními tahy, při kterých odchází voda a odpadní látky. Vaše nohy se zalijí teplem, prokrví a vyhladí.

ico 45 minico 600 kč Objednat se

Remodelační peeling

Vyhlazující a obnovující peeling Body Sculpt. Halvní složkou je organické bahno, termální voda a sopečný písek. Aplikujeme na stehna, břicho a hýždě. Lehkou masáží se sculp aplikuje a následně zabalí do lymfodrenáže, kde se zcela vstřebe a nohy se odvodní.
ico 110 minico 1500 Kč Objednat se

Zeštíhlující balíček na problematické partie

Procedura se zaměřuje na dolní polovinu těla, na snížení objemu požadovaných partií (hýždě, stehna, kolena, lýtka), s důrazem na odstranění tuku, odvodnění vody a zpevnění pokožky. Odstraňujeme škodlivé látky z těla, likvidujeme celulitidu a tukové boule.